Радянські жінки не могли дозволити собі якісний догляд за шкірою та волоссям. Повсюди був жахливий дефіцит, а деякі товари можна було дістати лише "по блату", через знайомих чи перекупників, передають Патріоти України
Бажання мати гарний вигляд приматанне жінкам будь-якої епохи, тож і громадянкам країни голоду і ракет довелося викручуватися. У 60-ті в моду увійшло біляве волосся, однак фарбу дістати було майже неможливо. OBOZ.UA розповідає, яким небезпечним засобом жінки масово висвітлювали волосся та до чого це призводило.
Якісна косметика була імпортною, тому абсолютно недоступною для більшості. Нормальну світлу фарбу для волосся придбати було просто неможливо.
Але епоха 60-х диктувала свої тренди. Тим, у кого від природи було темне волосся і хто прагнув слідкувати за модою, було скрутно.
У перукарнях і салонах краси часто використовували рослинні барвники, що не давали бажаного ефекту. Хна, наприклад, забарвлювала волосся в рудий відтінок. Тому дівчата і жінки були змушені вдаватися до екстремальних способів домашнього фарбування.
Перекис водню або пергідроль став найпопулярнішим засобом для освітлення. Ризиків було багато, але за відсутності альтернатив доводилося вдаватися до радикальних заходів. Результат часто був непередбачуваним, а отримати гарний платиновий відтінок вважалося справжньою удачею.
Звісно, пергідроль дуже псував волосся – руйнувалася структура, пасма ставали сухими, кінчики – посіченими. Постійний вплив перекису водню шкодив волосяним фолікулам, що призводило навіть до облисіння.
Якщо їсти яблука щодня, це загалом позитивно впливає на організм, але є й деякі моменти, на які варто звернути увагу, передають Патріоти України. 1–2 яблука на день — цілком безпечна й корисна звичка для більшості людей. Хочеш — можу порівняти яблука з...
Усадка тканини, особливо бавовни, — найпоширеніша помилка під час догляду за одягом. Але гарна новина — цього можна уникнути. Навіть якщо шкода вже заподіяна, є способи її виправити. Видання Real Simple розповіло, як попередити усадку тканини, врятуват...