Завдяки цьому трюку чашки будуть як нові: Видаліть плями від чаю та кави за лічені хвилини

Плями від чаю та кави на наших чашках можуть бути дуже стійкими, що робить їх дуже негарними. А ось видалити їх з улюбленого гуртка не завжди легко, але можна зробити навіть без хімії, передають Патріоти України.

Виявляється, щоб повернути своєму посуду ідеальний зовнішній вигляд, можна звернутися за допомогою до продуктів, які завжди є у вашій кухні, пише santeplus. Що ж треба робити — читайте далі.

Як відмити чашки від плям від чаю та кави

Вам знадобиться:

  • харчова сода,
  • оцет,
  • трохи води,
  • сіль.

Що робити:

  1. Вимийте чашку засобом, який ви зазвичай використовуєте. Потім добре висушіть і обов’язково видаліть бруд, що прилип до поверхні.
  2. Зробіть пасту з рівних частин харчової соди та води. Потім додайте таку ж кількість оцту та солі.
  3. Промийте брудні ділянки чашки та нанесіть пасту. Використовуйте м’яку ганчірку, щоб нанести засіб і протирайте поверхню, доки сліди не зникнуть.
  4. Після видалення плям з кухля, знову вимийте її, щоб видалити суміш, і все готове!

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...