Здатні зруйнувати вас самих! Ніколи так не кажіть: ТОП-10 фраз, яких слід уникати під час розставання

Етап розставання є емоційно важким процесом для обидвох партнерів, і в цей час важливо мати холодний розум та не нашкодити поведінкою та висловлюваннями ані собі, ані партнеру. Найголовніший фактор, якого потрібно уникати, це - нещирість. Варто бути чесним, але не говорити різко, передають Патріоти України.

"Почуття гніву, смутку та розчарування, які довгий час стримують, можуть легко перетворитися на звинувачення, що є нездоровим. Звинувачення призводить до втрати особистої сили", – пояснив терапевт Річ Геллер журналу Best Life. Тому потрібно заздалегідь знати про вислови, яких варто уникати, щоб з часом не пошкодувати.

1. "Я ніколи не любив/ла тебе"

Зазвичай, цю клішовану фразу використовують, щоб зробити процес розставання більш драматичним через власний біль. Та не варто брехати ані собі, ані партнеру, адже любов насправді була, бо інакше б не з'явилося образи на людину.

Натомість потрібно замінити цей вислів на "Мої почуття змінилися". За словами докторки філософії Лізи Лоулесс, це фраза допоможе не лише розповісти про зміну у почуттях, а й не перекреслить усі позитивні моменти, які прожила пара.

2. "Залишимося друзями"

Цей вислів дуже популярний через його постійну присутність у романтичних кінострічках. Як би не хотілося втішити людину, але така пропозиція хоч і може розрадити, але ніяк не закінчити остаточно стосунки. Business Insider зазначає, що цю фразу категорично не можна використовувати як брехню, лише для того, щоб заспокоїти людину, але не продовжувати спілкування. Адже так можна завдати сильного болю вдруге.

Якщо ви не хочете розривати усі зв'язки із людиною, варто їй пояснити межі дозволеного або навіть деякий час уникати будь-якого контакту.

3. "Що я можу зробити, щоб змінити твою думку?"

Благання про любов є пустою справою. Today нагадав, що рішення людини вже було прийнято і його варто поважати.

4. "Це не твоя вина"

Самоприниження та нещирість – те, що передбачає ця фраза. Найкраще пояснити свою почуття, що дасть партнеру зрозуміти проблеми, через які відбулося розставання. Утім тут теж є нюанси. "Наприклад, сказати щось на кшталт: "Я відчуваю, що в наших стосунках згасла іскра і я хочу розлучитися" – звучить інакше, ніж: "Ти мені більше не привабливий", – пояснила клінічна консультантка Джекі Голоб.

5. "Через тебе ми розлучаємося"

Свій гнів потрібно контролювати. Адже будь-які образи, окрім відчуття приниженості, можуть змусити людину ненавидіти. "Втілення цього в процесі розриву дозволяє нам збільшити образу та уникнути особистої відповідальності", – пояснив Річ Геллер.

6. "Це кінець"

Фрази, які легко виникають в голові, на кшталт "Це кінець", "Ми закінчили" або "Це не працює" є образливими та зневажливими для іншої людини. Натомість краще сказати так: "Я думаю, що нам було добре разом, але я не думаю, що це відбуватиметься надалі. Я також хочу знати, що ти відчуваєш".

7. "Ти заслуговуєш на краще"

Хоч цей вислів є способом втішити людину, але аж ніяк не дає багато інформації про те, чому стався розрив стосунків. Ліза Лоулесс вважає, що ця фраза може завдати особливої шкоди, оскільки вона розпливчаста. Тому найкраще її взагалі уникати.

8. "Або так, або ніяк"

Постійна "подорож" із крайнощі у крайність лише призведе до захисної реакції у людини. "Натомість ви можете сказати: "Це, чого я просив тебе (не) робити, продовжується, і я вирішив/ла, що це порушує нашу домовленість", – пояснила терапевтка і коуч Крістіна Гранахан.

9. "Ти ніколи не знайдеш, такого/ку як я"

Ліза Лоулесс описує таку поведінку як нарцисичну: "Це означає, що вони негідні або не матимуть успіху в майбутніх стосунках". Якщо вони закінчуються, це вказує лише на те, що пара більше несумісна, але ніяк не на те, що більше жодного із партнерів не можна любити.

10. "Більше ніколи не зв'язуйся зі мною"

"Реальність така, що ви можете захотіти зв’язатися в якийсь момент. Люди роблять помилки й багато пар розпадаються і знову сходяться. Не зачиняйте двері на замку під час розриву", – пояснила Business Insider експертка зі стосунків Ейпріл Масіні.

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:23

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...

Смакота! Як приготувати швидку піцу на сковороді без заморочок

неділя, 23 червень 2024, 17:10

Якщо любите піцу, а часу на її приготування майже немає, то цей рецепт саме для вас. Готується вона на сковороді й дуже швидко, передають Патріоти України. Для її приготування необхідні такі продукти:. Для начинки: кетчуп, ковбаса, твердий сир, майоне...