15 хвилин - здається, це так мало. Але насправді за цей час можна встигнути багато зробити. Приготувати сніданок, подивитися півсерії серіалу та навіть покращити своє здоров’я. Як? Просто погулявши, передають Патріоти України.
Ходьба давно визнана найкориснішою активністю для здоров’я. Вона покращує роботу серця, мозку, покращує настрій. Це відмінна форма кардіонавантаження, яка щадить суглоби на відміну від бігу і дається простіше, ніж кардіовправи високої інтенсивності.
У той час, як багато людей зациклені на 10 000 кроків на день (що, до речі, не більше ніж міф), можна отримати більшу частину переваг від ходьби, навіть гуляючи лише 15 хвилин.
Поганий день на роботі? Скинь його під час короткої прогулянки. Дослідження показали, що щоденна швидка ходьба протягом 10-15 хвилин допомагає стати спокійнішою та розслабленішою. Гуляючи всього 10-12 хвилин на день на свіжому повітрі, ти гарантовано покращуєш настрій.
Ходьба справді підвищує творчі здібності, такого висновку дійшли дослідники зі Стенфордського університету у 2014 році. Вони виявили, що ходьба (у приміщенні чи на свіжому повітрі) покращує «генерацію нових ідей» (так зване творче мислення) краще, ніж сидіння.
Це не означає, що всі завдання на роботі слід вирішувати під час ходьби, але ті, що вимагають свіжого погляду чи нових ідей, лише виграють від цього.
Може здатися, що 15-хвилинна прогулянка нічого не дає, але ці хвилини можуть збільшити тривалість життя. Дослідження, опубліковане в 2017 році в Американському журналі профілактичної медицини, показало, що люди, які ходили лише дві години на тиждень (що трохи більше 15 хвилин на день), мали нижчий ризик смерті, ніж люди, які взагалі не рухалися. Це просто доводить, що кожен невеликий рух має значення.
Якщо ви забули вийняти м’ясо з морозильної камери, є швидкий спосіб розморозити його без використання мікрохвильової печі. Про його дієвість розповіла користувачка Лазара Сторм у своєму новому відео у TikTok. Вона поділилася нетрадиційним, але ефективн...
У кулінарії є багато традиційних порад, які передаються з покоління в покоління, але не завжди вони правильні. Одним із найпоширеніших міфів є необхідність гасити соду оцтом перед додаванням у тісто. Насправді цей процес може негативно вплинути на випі...