Дослідники знайшли відповідь на запитання, чому деякі люди багато їдять і не товстіють

Дослідникам вдалося виявити групу людей, які не товстіють незалежно від вживаної в їжу страв.

Дослідники відповіли на питання, яке багато разів задавали собі люди із зайвою вагою - "Чому деякі жеруть і не товстіють?". Про це повідомив журнал Cell, передають Патріоти України.

Колектив штатних дослідників вчених з Інституту молекулярної біотехнології при Австрійської академії наук (IMBA) з'ясував, що за худобу людини, швидше за все, відповідає певний ген.

"Більшість вчених вивчають ожиріння і генетику ожиріння. Ми просто змінили тактику і вивчили худобу, відкривши нову область досліджень", – цитує спеціалізований журнал Cell одного з керівника проекту, Джозефа Пеннінгера.

За його словами, дослідникам вдалося виявити групу людей, які не товстіють незалежно від вживаної в їжу страв. В них вченими й були знайдені загальні генетичні маркери.

Дослідники припускають, що за вроджену худобу відповідає мутація ALK-гена. Пригнічення його синтезу зазвичай і призводить до прискореного спалюванню жиру.

"ALK широко вивчався в контексті раку, але поза цим контекстом про біологічної ролі цього гена відомо мало", – розповів інший керівник проекту Майкл Ортхофер.

За його словами, довгі випробування на лабораторних тваринах і комах продемонстрували ‒ відключення ALK у гіпоталамусі (область мозку ‒ центральна точка координації метаболізму) призводить до спалювання жиру.

Хіти тижня. Корисні поради: 8 звичних речей у будинку, через які його мешканці старіють завчасно

неділя, 7 березень 2021, 2:00

Можна вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися і регулярно займатися спортом, але все одно виглядати старшим за свої роки. Передчасне старіння шкіри відбувається в результаті впливу багатьох чинників, наприклад таких, як якість повітря, навко...

Такий смачний і гарний, що підійде для подарунку: Леопардовий рулет від Лілії Цвіт (відео)

субота, 6 березень 2021, 16:30

Леопардовий рулет - новий кулінарний шедевр майстрині Лілії Цвіт, створений напередодні весни, повідомляють Патріоти України. . Насправді, ви будете здивовані, як це просто зробити! А виглядає дуже оригінально! Крім того, в ньому смачнющий крем-чіз! Т...