Зневажають та не їдять: Чому європейці та американці не купують гречку

Гречка стала уже національним символом країни. Її їдять і люблять дорослі та діти і ніколи її не буває забагато! Принаймні, так вважають люди, передають Патріоти України. Але чи корисно насправді їсти гречку?

Чим шкідлива гречка?

Якщо не зловживати цією крупою і не їсти її тричі на день, то вона в принципі цілком не шкідлива! В зворотньому випадку можна отримати проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Гречка сприяє закрепам, тому їсти її саму не варто. Краще додати до страви якийсь салатик. Зачасту вживання гречаної крупи сприяє вимиванню з організму корисних мінералів. А “гречана дієта” загрожує гормональними збоями та неврологічними порушеннями. Тому тут треба знати міру!

Алергія на гречку

Чи буває вона? Взагалі, гречка вважається не алергенним продуктом, але є люди, які все ж не сприймають її. Найбільша їх кількість живе у Японії (3.2% населення). Симптоми непереносимості гречки такі: свербіж та почервоніння шкіри, нудота, блювання, запалення носа та очей, кашель, утруднене дихання.

Чи є хімія в гречці?

Ви могли читати різну інформацію, про те, як гречку на полях сприскують чимось шкідливим. Гречку й справді оприскують гліфосатом. Та не варто боятися. Насправді гліфосат – це один із найпоширеніших у світі гербіцидів. Ним обробляють поля від бур’янів. Ця речовина мало впливає на людей. Зашкодити може лише у разі прямого контакту. Концентрація гліфосату в гречці та інших крупах дуже мала.

Чим зелена гречка відрізняється від коричневої?

А, нічим! Вона не є корисніша чи шкідливіша.. Просто зелена гречка ще не піддавалась тепловій обробці, тобто, її не смажили. Більшу частину після збору цієї крупи відразу дають на обсмаження, адже так вона довше може зберігатися. Втім, термічна обробка вбиває вітаміни. Тож якщо ви є прихильником здорового харчування, то купуйте зелену гречку.

Тож бачимо, що гречана крупа не є небезпечнішою за будь-яку іншу їжу. Спокійно її можна вживати, але розумними порціями! Тому, як побачите акцію на гречку, беріть не замислюючись!

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Творять дива! Названо продукти, які корисні для судин та допомагають уникнути хвороб

субота, 23 листопад 2024, 6:47

Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...