Появу конденсату на вікнах бажано попередити, щоб не створювати сприятливе середовище для розвитку грибків. Але якщо скло вже "потекло", варто вдатися до зимових лайфхаків, передають Патріоти України.
У кожному будинку є засоби, які ефективно показали себе у боротьбі із зайвою вологою. Найкращими способами позбавитись конденсату поділився портал "Так просто".
Її часто використовують господарки для прибирання, але вона також ефективна у боротьбі з конденсатом. На 1 л води додайте 2 ст. л. соди й ретельно перемішайте. Змочіть губку в розчині та протріть скло. Дайте вікну висохнути, а потім протріть сухою серветкою або вологою ганчіркою, щоб усунути залишки соди. Цього вистачить, щоб на якийсь час забути про вологу на вікнах.
Це один з лайфхаків досвідчених господинь, які натирають скло гідроксидом амонієм, щоб ті блищали від чистоти. Взимку миття скла із нашатирним спиртом захистить ще й від конденсату.
Простий та надійний лайфхак, який запобігає появі крапель на склі. Щоб приготувати вологовідштовхуючий засіб для вікон, в 1 л води розчиніть 10 крапель гліцерину. М’яку губку змочіть у розчині та протирайте нею скло. Недоліком цього лайфхака можна назвати появу слідів. Але вони легко прибираються серветкою.
Якщо бажання натирати скло у вас немає, скористайтеся цим лайфхаком. У невелику чашку або блюдце насипте сіль і помістіть на підвіконня. Намагайтеся поставити її ближче до центру. Сіль чудово поглинає вологу, тому на склі вона випарується. Але врахуйте, що вміст чашки доведеться регулярно міняти.
Захисна плівка вважається одним з найбільш ефективних способів упоратися із запотівання вікна і допомагає зберегти тепло в кімнаті. При дбайливому догляді вона може прослужити до 2 років.
Багато людей віддає перевагу помідорам, вирощеним власноруч вдома, тому що вони набагато ароматніші і смачніші, ніж ті, які можна купити у супермаркеті. Але їх вирощування тільки на перший погляд здається простим. Експерти з садівництва розповіли про н...
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...