Безжалісна доля закинула його у прем'єрське крісло: Медведєва порівняли з персонажем Гоголя

Ігор Яковенко порівняв перебування Дмитра Медведєва в прем'єрському кріслі з проблемою "маленької людини" в російській літературі.

Дмитро Медведєв. Фото: Рейтерс.

Російський журналіст Ігор Яковенко порівняв прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва з героєм повісті "Шинель" Миколи Гоголя Акакієм Акакійовичем Башмачкіним. Про це журналіст написав у своїй колонці на сайті видання "Ежедневный журнал", передають Патріоти України.

Яковенко порівняв перебування Дмитра Медведєва в прем'єрському кріслі з проблемою "маленької людини" в російській літературі. "Адже Дмитро Анатолійович, він той же Акакій Акакійович, якого безжалісна доля закинула у прем'єрське крісло, а до цього взагалі, глумлячись, зробила президентом. Ви тільки послухайте, як звучать його слова, звернені до росіян і всього людства. Чуєте, як він жалібно просить голосом Башмачкіна: "Залиште мене, навіщо ви мене ображаєте?", - написав журналіст.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а