Хіти тижня."Умом Россию не понять": Робітники у РФ підірвали бензовоз, намагаючись відігріти його пальником (відео)

Від отриманих травм робітники померли на місці.

Скрін відео

У мережі з'явилися відео вибуху на території одного з підприємств Сургута - ТОВ "Густореченское", де двоє робітників намагалися розігріти пальником замерзлий вентиль цистерни. Трагедія сталася взимку 2015 року, проте тільки зараз з'явився запис з камери спостереження, встановленої на території підприємства. Її виклав в YouТube користувач під ніком Flur F, передають Патріоти України.

Офіційно про цей випадок повідомляло регіональне управління СКР по ХМАО. За даними відомства, 30 грудня 2015 під час вибуху на території "Густореченского" загинули два працівника підприємства.

"Під час проведення робіт близько ємності автоцистерни, зайнялися випари, в результаті вибило задню стінку ємності, від отриманих травм робітники померли на місці", - говорилося в повідомленні СКР.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а