Лису "красуню" забирайте собі: Офіційний Кишинів вимагає повернути гроші за "новорічне опудало" з України

Мер Кишинева пообіцяла встановити нову ялинку за власний рахунок. Дерево висотою 19 метрів зрубали на території колишнього дитячого садка.

Молдованам не потрібна "лиса" ялинка. Фото:realitatea.md

Гроші за новорічну ялинку з України вимагає повернути влада столиці Молдови Кишенева. Повернути кошти погодилась компанія, що транспортувала дерево. Про це повідомляє Realitatea, передають Патріоти України.

Ялинка, яку привезли 2 грудня, мала поганий вигляд. Дерево зрубали на гірськолижному курорті "Буковель" і воно постраждало при транспортуванні. Дерево мало стати головною ялинкою країни.

Мер Кишинева пообіцяла встановити нову ялинку за власний рахунок. Дерево висотою 19 метрів зрубали на території колишнього дитячого садка.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по