Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників. Путін продовжує цю кремлівську тактику - блогер

До прикладу Олег Соскін вважає, що російський президент шукає в Україні зрадників. ренегатів, щоб з їхньою допомогою позбавляти влади неугодних йому правителів.

Путін постійно шукає в Україні зрадників та дегенератів. Ілюстрація:http://inosmi.ru/"Московські царі завжди шукали в середовищі української еліти зрадників". Про це пише Natalia Tkachenko у групі Патріоти України - єднаймося на Facebook, коментуючи світлину з "опоблоківцем" Нестором Шуфричем, передають Патріоти України.

"... Итак, если наше предположение верно, то Путин действительно продолжает осуществлять исконную кремлевскую тактику. Эта тактика состоит в том, чтобы искать в Украине изменников, ренегатов, с их помощью смещать предыдущих правителей или наместников, а со временем за ненадобностью отправлять на историческую помойку этих ренегатов и предателей, и вновь искать им замену, опираясь при этом на пятую колону. ... "

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд