Напередодні Олімпіади Кім Чен Ин на військовому параді в КНДР влаштував показ нових балістичних ракет

Північнокорейські державні ЗМІ транслювали парад, завдяки чому експертам вдалося встановити, що країна вперше показала ракети Hwasong-14 і Hwasong-15. Їх випробування відбувалися в 2017-му.

Фото:Korean Central News Agency

КНДР на військовому параді, який влада країни вирішила провести перед Зимовими Олімпійськими Іграми у Південній Кореї, представила нові міжконтинентальні балістичні ракети та новий тип ракети малої дальності. Про це повідомляє Reuters, інформують Патріоти України.

У параді, присвяченому 70-річчю з дня заснування північнокорейської армії, взяли участь лідер КНДР Кім Чен Ин та інші високопосадовці. Зазвичай захід, приурочений до річниці, проводиться в квітні.

Північнокорейські державні ЗМІ транслювали парад, завдяки чому експертам вдалося встановити, що країна вперше показала ракети Hwasong-14 і Hwasong-15. Їх випробування відбувалися в 2017-му.

Зазначається, що на параді було значно менше танків та артилерії і більше ракет.

Як повідомлялося раніше, інші країни розкритикували рішення КНДР призначити військовий парад напередодні відкриттям Олімпіади, на час якої ООН закликає всіх до перемир'я.

1 лютого у південнокорейських містах Пхьончхан та Каннин офіційно відкрили селища, де під час зимової Олімпіади-2018 проживатимуть 2900 спортсменів.

Зимова Олімпіада відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а