Не дрібничка: На військовому параді в одній з африканських столиць помітили українську зброю (фотофакти)

Центром сенегальської столиці Дакар проїхались реактивні системи на на базі вантажівок КрАЗ та бронеавтомобілі "Дозор-Б".

Дакар. Фото: ЖЖ.

Під час святкування Сенегалом Дня Незалежності на військовому параді була помічена техніка української розробки. Так центром столиці Дакар проїхались реактивні системи на на базі вантажівок КрАЗ та бронеавтомобілі "Дозор-Б". Про це йдеться в дослідженні Українського мілітарного порталу, передають Патріоти України.

Інформації щодо експорту "Дозор-Б" до цієї країни не було. Так само як і відсутня будь яка інформація про експорт цього зразка озброєнь.

Перший демонстраційний зразок бронемашини "Дозор-Б" був представлений на збройовій виставці "Зброя та безпека-2004". Нещодавно він поступив на випробування у Збройні Сили України до 95 бригади ВДВ у кількості 10 штук.

У 2013 році з'явилась інформація про продаж ліцензії на виробництво бронемашини польській компанії "Mista". І вже на виставці озброєння в Польщі MSPO-2013 був продемонстрований варіант "Дозор-Б" під назвою "Oncillа".

Перший бронеавтомобіль був зібраний на Київському бронетанковому заводі, надалі виробництво мало відбуватись у Польщі. Чи є зразки представлені на військовому параді у Сенегалі виробництва компанії "Mista" з офіційних джерел не відомо проте по комплектації він відповідає саме польському зразку "Oncilla".

На "Дозорі" польського виробництва 2 бійниці під стрілецьку зброю на відміну від українського зразка де їх 3. Також різниться і інша комплектація.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а