Небезпека продовжує існувати: На Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині сталася пожежа

Пожежа сталася вчора о 18:20, її було локалізовано.
На Грибовицькому сміттєзвалищі знову пожежа. Фото: Вголос.

У суботу, 10 червня, сталася пожежа поблизу с. Збиранка Жовківського на території Грибовицького сміттєзвалища, яке належить ЛКП «Збиранка». Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, повідомляють Патріоти України із посиланням на Главком.

Пожежа сталася 18:20, її було локалізовано о 18:53, ліквідовано о 19:15 силами двох пожежних підрозділів у складі 9 осіб та 2 одиниць техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області. Вогнем було знищено сміття на площі 10 квадратних метрів.

Крім того, 10 червня на території Львівщини сталася ще одна пожежа на сміттєзвалищі - у м. Броди на території сміттєзвалища, яке належить АП «Броди». Пожежа почалася о 12:49. Вогнем знищено сміття на площі 20 квадратних метрів. Пожежу локалізовано о 13:12, ліквідовано о 14:41 силами одного пожежного підрозділу у складі 4 осіб та 1 одиниць техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...