Нова "холодна війна": Провідний університет США згортає співробітництво з Росією

Такі заходи запровадили через повідомлення Держдепартаменту США, який надав РФ "третій рівень небезпеки" для туристів.

Стенфордський університет. Ілюстрація:parameter.sk

Стенфордський університет призупинив освітні програми та стажування у Росії для студентів бакалаврату. Такі заходи запровадили через повідомлення Держдепартаменту, який надав Росії "третій рівень небезпеки" для туристів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Громадське.

Стенфорд поки не відправлятиме студентів на літнє стажування до Московського центру Карнегі. У той же час літня інтернатура у російському центрі все ще доступна для аспірантів.

Державний департамент США надає країнам, доступним для туризму, чотири безпекових рівні: від повідомлень «виконуйте звичайні заходи безпеки» до «не подорожуйте взагалі».

Росія цього року отримала третій рівень, який вказує на те, що візит до країні може мати «серйозні ризики для безпеки».

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд