Обладнують укріпрайони навіть в тилу: Бойовики дуже бояться наступу ЗСУ, - Тимчук

Бойовики побоюються, що українські війська "двома ударами" витіснять їх на територію Росії.
Дмитро Тимчук. Фото: Укрінформ.

Народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук заявив, що РФ і бойовики Донбасу бояться наступу української армії. Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За словами нардепа, про це свідчить обладнання укріпрайонів в глибокому тилу незаконних збройних формувань. "Ми бачимо і на практиці, що на тому ж Новоазовському напрямку ще рік тому були обладнані два повноцінних укріпрайони, тобто райони оборони. Ми бачимо, що такі ж райони оборони створюються в глибокому тилу, фактично, у бойовиків – район Макіївки, туди, на Шахтарськ, у Луганській області - південь Стаханова", - говорить Тимчук.

Як він сказав бойовики побоюються, що українські війська "двома ударами" витіснять їх на територію Росії. "Вони тому і чіпляються, створюють цілі райони оборони як раз із-за того, що дуже сильно бояться, що Збройні Сили України проведуть таку операцію і на протязі, думаю, 5-6 днів вийдуть на кордон Російської Федерації", - сказав нардеп, додавши, що при оптимістичному сценарії це може статися ще швидше.

Також Тимчук зазначив, що бойовики не зможуть провести успішну наступальну операцію без допомоги російських кадрових військ. Він додав, що в зоні АТО українська армія має чисельну перевагу.

"Якщо говорити про баланс сил ЗСУ мають, я б сказав, надлишковими силами, навіть за тактичним нормативами – 1:3 оборонявся проти наступаючої сторони. На стратегічному рівні співвідношення може бути навіть 1:1,5", - підкреслив нардеп. Він вважає, що наступ української армії на Донбасі є питанням політичної волі, але, каже Тимчук, українська влада пов'язана в діях "мінським процесом".

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше