Подачка від Кремля: Військовим у Криму, які зрадили українській присязі, Путін призначив одноразову матеріальну допомогу

Виплати будуть здійснені колишнім співробітникам органів внутрішніх справ та органів безпеки України, а також колишнім військовим Збройних сил України.

Путін. Фото:truepundit.com

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про виплату одноразової матеріальної допомоги колишнім військовим і співробітникам внутрішніх справ України, які живуть в анексованому Криму. Відповідний документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ, інформують Патріоти України.

Згідно з указом від 9 квітня, виплати будуть здійснені колишнім співробітникам органів внутрішніх справ та органів безпеки України, а також колишнім військовим Збройних сил України, які стали інвалідами в результаті травми або захворювання, отриманого на службі, а також постійно проживали в Криму і Севастополі станом на 18 березня 2014 року.

Як зазначається, така ж матдопомога буде надана членам сімей загиблих під час виконання обов’язків цих категорій громадян.

"Розмір одноразової матеріальної допомоги визначається відповідно до законодавства, що діяло на території Республіки Крим та Севастополя до 21 лютого 2014 року, зменшується на суму раніше проведених виплат і перераховується в рублі за офіційним курсом Центрального банку РФ станом на 18 березня 2014 року", - йдеться у тексті.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а