Шлях на Вальхаллу: В Україні знайшли амулет знатного варяга часів перших Рюриковичів (фото)

Ким був цей ватажок безстрашних скандинавів? Можливо, воєводою князя Володимира. Може, його батька - Святослава Хороброго, може, бабки - рівноапостольної Ольги. А може, навіть легендарного Олега.

Міфологічну прикрасу вікінга знайшли на Волині. Фото:ТСННещодавно в селі Пульмо, що на Волині, було знайдено бронзову в позолоті накладку на ремінь із зображенням сюжету зі скандинавської міфології про шлях воїна в Вальхаллу. Про це пише видання Кордон, передають Патріоти України.

Така річ могла належати тільки знатному воїну-вікінгу, котрий так просто не міг втратити подібного предмета, адже він уособлював його віру в потойбіччя. Схожий сюжет було знайдено на камені у Швеції.

Слід зауважити, що Вальхалла – це скандинавський "рай" для воїнів.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а