Скрепи високодуховні: У РФ свінгер вбив гостя, якого сам запросив на секс-вечірку до своєї дружини

Азат Вафін разом зі своєю дружиною розпивали алкоголь, коли побачили в "рухомому рядку" оголошення про знайомства інтимного характеру.

Росіяни не проти провести час у свінгер-клубах. Ілюстрація: соцмережі.

У Татарстані на лаві підсудних постане 40-річний місцевий житель, який скоїв вбивство малознайомого чоловіка, після того, як сам запропонував йому вступити в інтимний зв'язок зі своєю дружиною. Про це повідомляють Патріоти України посиланням на uralpolit.

За даними слідства, 18 лютого Азат Вафін разом зі своєю дружиною розпивали алкоголь, коли побачили в "рухомому рядку" оголошення про знайомства інтимного характеру. Запросивши в гості незнайомого 53-річного чоловіка, господар запропонував йому зайнятися сексом з його дружиною, на що новий приятель відповів згодою.

"Надалі обвинувачений став вимагати продовження дій сексуального характеру, але потерпілий відмовився. Тоді Вафін завдав чоловікові не менше 16 ножових поранень по різних частинах тіла і поранив в ногу дружину, яка намагалася розборонити забіяк. Потерпілому вдалося відібрати у Вафіна ніж і поранити його в долоню. Однак озброївшись другим ножем, зловмисник наніс потерпілому ще не менше 6 поранень. В результаті той помер на місці", - розповіли в СУ СКР по Республіці Татарстан.

В даний час любитель свінгу поміщений під варту. Кримінальну справу за статтею "Вбивство" направлено до суду для розгляду по суті.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а