Смаколик для справжніх бандерівців: На Херсонщині зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба (фото)

Потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята.

Патріотичний бутерброд на Херсонщині. Фото: Інфокава.

У місті Олешках (Херсонська область, у минул. Цюрупінськ) встановлено новий рекорд України: тут зробили гігантський бутерброд з салом у вигляді тризуба. Він офіційно занесений в Книгу рекордів України. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інфокаву.

Бутерброд сфотографували і рекорд зафіксували на самому початку свята Олешки green day, який проходив в місті 3 червня. Це традиційне свято сім'ї, спорту, природи і смачної їжі, яке супроводжується зазвичай якою-небудь родзинкою. Цього разу - ось такий смачний рекорд.

Чому зафіксували ще вранці, відразу після викладення? Так тому що потім "бутерброд", що складається з величезної кількості досить величеньких менших бутербродів загальною вагою 200 кілограмів, успішно з'їли учасники свята - не на сонці же йому лежати!

А свято продовжилося і, як зазвичай, зібрало велику кількість містян і їх сімей, які із задоволенням зустрічали концертні групи, танці, конкурси та різноманітні страви, які з задоволенням скуштували жителі Олешок і їх гості.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о