Тремтіть, скрепи: Американський флот посилять бойовими кораблями-безпілотниками

Безпілотні військові кораблі планують застосовувати як "навігатори" і основну ударну зброю в ВМС.

ВМС США посилять кораблями-безпілотниками. Фото: U.S. Navy.

Військово-морські сили США планують посилити великим числом самоврядних кораблів. Про це повідомило Defense News, передають Патріоти України.

«Спочатку ці кораблі можуть бути лише частково автономними, але в перспективі ми прагнемо до повної відмови від людського управління», - зазначив контр-адмірал Рональд Боксал. За його словами, поки такі «безпілотні» кораблі стануть знахідкою для берегової охорони, але в майбутньому вони можуть застосовуватися як «навігатори» і основна ударна зброя у флоті.

В американських ВМС дуже раді новинці, тому що вона «якісно змінить сприйняття морських сил США». «Замість того, щоб питати себе, який потрібен екіпаж для корабля, ми будемо питати себе, як зробити корабель менше без зміни його ударних якостей», - розраховує Боксал. Зазначено, що зараз розробники вкладають сили в забезпечення максимальної автономності «безпілотних» кораблів і їх взаємодії з вантажами різної ваги.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а