У Міноборони повідомили, скільки модернізованих винищувачів та бомбардувальників отримають Повітряні сили ЗСУ

​Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові здібності.

Повітряні сили ЗСУ ілюстрація:http://na.mil.gov.ua

Повітряні сили Збройних сил України в цьому році отримають близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39. Про це повідомила начальник управління комунікацій і преси Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в Києві, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"У цьому році Повітряні сили отримають від державних підприємств близько 60 відремонтованих і модернізованих винищувачів МіГ-29, Су-27, штурмовиків Су-25, бомбардувальників Су-24, а також навчально-бойових літаків Л-39", - сказала вона.

"Повітряні сили ЗСУ продовжують нарощувати свої бойові здібності. Так, в цьому році серед пріоритетних цілей командування Повітряних сил - відновлення інфраструктури, перегляд місць дислокації військових частин з урахуванням сучасного безпечного середовища, здійснення поступового переходу органів управління Повітряних сил на J-структуру, яка прийнята в країнах - членах НАТО, а також інтенсифікація заходів бойової підготовки Повітряних сил, закупівля, відновлення і модернізація озброєння та військової техніки", - заявила Гаврилюк.

"За цей час загальний наліт авіації Повітряних сил ЗСУ становить понад 6,6 тис. годин, армійської авіації Сухопутних військ - близько 4 тис. годин", - повідомила Гаврилюк. Також, за її словами, в Повітряних силах збільшено кількість бойових авіаційних стрільб на загальновійськових полігонах, до підготовки інструкторського складу навчальних центрів залучені іноземні фахівці.

"Державні оборонні підприємства здатні модернізувати майже всю номенклатуру авіаційної техніки, що знаходиться на озброєнні ЗСУ. Завдяки модернізації бойові можливості літальних апаратів підвищуються в середньому на 50%. Зокрема, збільшується дальність виявлення повітряних і наземних цілей і забезпечується висока ймовірність ураження, підвищується безпека польотів, надійність, живучість та інші характеристики бойових машин", - зазначила Гаврилюк.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а