У РФ хочуть судити студента, який загасив сигарету об ікону

За Кримінальним кодексом РФ за зневагу почуттів вірян на території храму загрожує до трьох років позбавлення волі.

У Росії хочуть судити студента за "образу почуттів вірян". Ілюстрація: 112 Україна.

У Росії поліція затримала студента, що опублікував в Instagram фото, на якому він гасить сигарету об ікону на огорожі храму в Краснодарському краї. Про це повідомляє "Интерфакс", передають Патріоти України.

Студент затриманий за непокору розпорядженню співробітника поліції і доставлений у відділ поліції міста Гарячий Ключ. "В той же час, дослідча перевірка буде продовжена. Розглядається питання про порушення кримінальної справи, якщо своїми діями затриманий образив почуття вірян", - заявили в управлінні МВС.

Краснодарська поліція почала перевірку після того, як 18-річний Єгор Грішин опублікував фото, на якому він гасить сигарету об ікону на огорожі храму святого архангела Михайла в станиці Мартанській. Грішин заявив, що знімок - фотомонтаж. При цьому настоятель храму ієрей Димитрій розповів, що дійсно помітив cлід від сигарети на іконі. За Кримінальним кодексом РФ за зневагу почуттів вірян на території храму загрожує до трьох років позбавлення волі.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а