У Росії в ріці втопили трактор, яким намагалися витягнути автокран та бензовоз, що затонули раніше (фото, відео)

Інцидент стався на ріці Лєна в Іркутській області.

Фото:прес-служба МНС РФ

У Росії на річці Лєна в Іркутській області потонув трактор, яким з річки діставали автокран, яким, в свою чергу, намагалися дістати бензовоз, що потонув. Про це повідомляє прес-служба регіонального МНС Росії, зазначають Патріоти України.

Перший транспорт пішов під лід ще 10 січня, коли водій "Уралу" намагався перетнути Лєну через нелегальну переправу. При цьому бензовоз, який потонув у річці, перевозив паливо, яке розлилося на місці аварії.

Бензовоз спробували витягнути з води за допомогою крана, проте і він пішов під воду.

"Замість того, щоб вжити максимум заходів до негайної ліквідації всіх несанкціонованих проїздів по зимових водоймах, керівництво штабу з ліквідації наслідків події на Лєні приймає дивне рішення - виганяють на річку 25-тонний трактор, який теж йде на дно", - сказано в повідомленні.

Рятувальники обурюються діями місцевої влади, які ігнорують правила поведінки на замерзлому водоймищі: "Залишається відкритим питання, чи встигне місцева влада втопити всю важку техніку в районі, перш ніж почує заклики співробітників МНС Росії щільно зайнятися питаннями безпеки на водних об'єктах?"

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а