"Україна має ще півтора року для серйозної боротьби з корупцією, інакше народ почне рвати владу", - розкритий агент НАБУ, що спить тепер з автоматом

Запит в суспільстві на справедливість дійсно колосальний.

Євген Шевченко. Фото:Цензор.нет

Україна має в запасі ще півтора року для проведення серйозної боротьби з корупцією, інакше народ «почне рвати владу». Таку думку на засіданні Ради громадського контролю НАБУ висловив бізнесмен Євген Шевченко, який працював позаштатним співробітником НАБУ. Про це повідомив у Facebook журналіст Роман Бочкала, передають Патріоти України.

"На думку Шевченка, у нас ще є рік-півтора. Якщо ситуація якісно не зміниться, розлючений народ просто почне рвати владу. Запит в суспільстві на справедливість дійсно колосальний. А ось готових працювати під прикриттям, констатував Євген, все менше. З тієї самої причини - люди не вірять, що винні понесуть покарання", - написав журналіст.

Як розповів Бочкала, Євген Шевченко на громадських засадах став розкривати знайомих і навіть друзів з числа корупціонерів.

"Його трофеї - Альперін, Бабенко, Дубневичі. У суді будуть розсекречені матеріали НСРД і ми дізнаємося багато цікавого про них та інших товаришів", - зазначив він.

Разом з тим, розкриття Шевченка зірвало шість епізодів.

"Тепер Женя ходить з охороною і спить з автоматом. Не тому що боїться. Просто сказали так треба і на те є підстави. Він кинув виклик ділкам, яких ніхто ніколи не наважувався чіпати. І отримав подачу у відповідь. Він не втрачає віри. Але втратив деяких друзів і 2-3 млн дол.

Багато ділових партнерів просто відвернулися. Мовляв як же тобі тепер довіряти. Але якби таких як Шевченко було більше, то і результати боротьби з корупцією були б іншими", - вважає Бочкала.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...