Усі плани в деталях: Які безпілотники розробляють на "Антонові" (відео)

В планах держпідприємства розробка трьох літальних апаратів: "Горлиця", "Стратегічний БАК" та "Мішеневий комплекс".

ДП "Антонов" займається не тільки літаками. Фото: Укрінформ.

З'явилася відеопрезентація від Державного підприємства "Антонов", в якому детально показується, які безпілотні літальні апарати там збираються створити в перспективі. Відео – "БАК розробки ДП "Антонов". Від концепції до повного функціонального комплекс", оприлюднили в мережі, повідомляють Патріоти України.

В планах держпідприємства розробка трьох літальних апаратів: "Горлиця", "Стратегічний БАК" та "Мішеневий комплекс".

Багатофункціональний тактичний безпілотний авіаційний комплекс "Горлиця" вже проходить випробування.

Призначенням "Стратегічного безпілотного авіаційного комплексу", який нещодавно почали розробляти на підприємстві, є всепогодні розвідка, спостереження та виконання атаки наземних цілей.

"Мішеневий комплекс" є імітацією малорозмірних та повно розмірних високоманеврових цілей типу "літак", "вертоліт", "крилата ракета" та "БПЛА".

Роботи над вітчизняними комплексами будуть проводитися спільно з ДП "Івченко-Прогресс" - розробка двигунів, КБ "Луч" - створення ударних видів озброєння, НІІ РТВ - створення обладнання телеметричної радіолінії та радіолінії передачі даних, ТОВ "Телекарт-Прилад" - створення наземних станцій управління та ПрАТ "НДІ лазерних технологій".

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а