В чистилище "Миротворця" потрапив "патріарх" радянського кіно

Олександра Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

"Ваша тітка" виявилась прихильницею окупації чужих територій. Фото: соцмережі.

Відомого радянського та російського актора Олександра Калягіна занесли до бази волонтерського центру "Миротворець", повідомляють на сайті. Новину передають Патріоти України.

Досьє на актора опублікували в розділі "Чистилище". Калягіна звинувачують у відкритому виправданні російської анексії Криму та "популяризації окупаційного режиму".

Олександр Калягін – лауреат двох державних премій СРСР, голова Спілки театральних діячів РФ, член Громадської палати Росії. У 2012 році його офіційно зареєстрували як довірену особу кандидата в президенти Росії Володимира Путіна.

Популярність Калягіну принесли головні та другорядні ролі у відомих радянських фільмах "Здрастуйте, я ваша тітка", "Незакінчена п'єса для механічного піаніно", "Життя Клима Самгіна", "Мертві душі", а також десятки вистав у провідних московських театрах.

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше