Відправили у Київ: З Ізраїлю депортували 33 українців

Такої масової депортації не відбувалося за всю історію існування авіарейсу "Вінниця-Тель-Авів".

Аеропорт "Бен-Гуріон". Фото: LikeIsrael.

В Ізраїлі 33 пасажирам, які прибули в Тель-Авів з Вінниці авіарейсом компанії МАУ було відмовлено у відвідуванні Ізраїлю при проходженні паспортного контролю. Про це в Facebook повідомив співзасновник молодіжної організації "СЛАВІС-Вінниця" Сергій Мар'янчук, чиї родичі опинилися серед депортованих, передають Патріоти України.

"Сьогодні 8 лютого, не пройшли паспортний контроль в аеропорту Бен-Гуріон 33 пасажири з рейсу Вінниця-Тель-Авів ... Всіх відправили назад до Києва. Більше інформації пізніше", - написав він.

За інформацією vindaily.info , про цей інцидент вже відомо керівництву аеропорту "Вінниця", проте поки немає деталей події, вони не беруться коментувати цей факт. Зазначається, що депортація пасажирів вінницького авіарейсу в ізраїльському аеропорту "Бен-Гуріон" трапляється регулярно, однак це поодинокі випадки. Такої масової депортації не відбувалося за всю історію існування цього авіарейсу.


Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а