"Врятував від ведмедя": Політолог назвав спадкоємця Путіна на посту президента РФ

Саме Олексій Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна.

Олексій Дюмін. Фото: mirnov.ru.

Наступним президентом Росії після Володимира Путіна може стати його колишній охоронець, а нині губернатор Тульської області Олексій Дюмін, який також керував операцією по анексії Криму. Про це в інтерв'ю Дмитру Гордону розповів російський політолог і публіцист Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"За витоками з Кремля, піде на президентські вибори (у 2018 році. - Ред.) не Путін. Такий варіант дійсно обговорюється. Але приймачем буде не Медведєв (прем'єр-міністр РФ. - Ред.), а Олексій Дюмін. Саме він вважається пріоритетним кандидатом. Колишній охоронець Путіна.. зараз працює губернатором Тульської області", - наголосив Бєлковський.

За його словами, саме Дюмін керував всією операцією по анексії Криму в 2014 році, тому він і користується найбільшою довірою у Путіна. "Він проявив себе як хороший менеджер, а не просто охоронець. Він генерал-лейтинант. Йому зараз 44 роки, він кандидат політичних наук. Дисертацію він захистив по взаємодії країн у "великій вісімці". Тоді вона ще існувала (наразі в об'єднанні залишилося сім країн, РФ була виключена після анексії Криму. - Ред.)", - зазначив політолог. Також, Бєлковський розповів, що колись Дюмін нібито врятував Путіна від ведмедя на Далекому Сході.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а