Всесвітньо відомий бренд джинсів зняв вражаючу рекламу у Києві (відео)

В ролику знялися українські моделі Олександра Попруга та Вікторія Рогальчук.

Реклама Diesel, знята у київській їдальні. Фото: скріншот з відео.

Бренд одягу Diesel зняв рекламу джинсів у київській їдальні та представив у мережі відзняте відео. Відповідне відео Diesel опублікував на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

Зазначимо, що зйомки модної реклами відбулися в їдальні на території заводу "Ленінська кузня". До слова, раніше там один зі своїх кліпів зняв білоруський гурт "Ляпис Трубецкой".

Додамо, що до створення рекламного відео долучилася команда української продакшн-компанії Radioaktive Film. Окрім того, в ролику знялися українські моделі Олександра Попруга та Вікторія Рогальчук.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а