
Навіть якщо Росії вдасться назбирати пів мільйона людей під час нової хвилі мобілізації, вона все одно не зможе зібрати ударне угруповання для нового наступу. Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
"Росія не має танкового потенціалу початку 2022 року і його відновити ніяк не вдасться. Навіть розконсервація техніки не дає потрібного результату через велику кількість танків, які вимагають додаткового ремонту після зберігання, а це часом місяць і більше витрат на одну бойову машин", - зауважив він.
Друга причина, за його словами, у росіян - великі проблеми із артилерією. "У наступі та обороні російська армія безпорадна без артилерії, з якою вона зараз серйозна проблема. Лише одна локація забезпечена прийнятною кількістю арти - Бахмут, але при цьому вона відчуває на собі гострий дефіцит боєкомплекту", - пояснив експерт.
За словами Коваленка, новий наступ росіян без танкового потенціалу, артилерії та повноцінного забезпечення фронту боєкомплектом завершуватиметься "масовим суїцидом" свіжомобілізованих.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...