"Але хороший тільки один!": У "Слузі народу" назвали три шляхи виходу з кризи через рішення КСУ

У партії "Слуга народу" назвали три шляхи виходу з кризи, яка створена рішенням Конституційного Суду: добровільна відставка, вуличні протести та ухвалення законопроєкту президента України Володимира Зеленського. Про це сказано в заяві, яку поширила прес-служба партії. Там зазначено, що нинішній склад Конституційного Суду спровокував в Україні глибоку кризу, передають Патріоти України.

"Під загрозою знищення практично вся антикорупційна інфраструктура держави. Є також проблеми з виконанням Україною зобов'язань перед Євросоюзом і нашою здатністю зберігати внутрішню стабільність, що життєво важливо в умовах гібридного протистояння з Росією", – йдеться в заяві.

Там наголошено, що такої ситуації не було б, якби нинішній склад Конституційного Суду керувався у своїй діяльності принципами чесноти, обґрунтованості ухвалення рішень, уникав конфлікту інтересів і прагнув захищати Конституцію від незаконних посягань.

Також у "Слузі народу" назвали три шляхи виходу з кризи. "Або судді КС добровільно підуть у відставку, відкривши можливості для відновлення чесноти, професіоналізму й конституційності в діяльності органу. Або доля суддів і їх незначних рішень вирішить вулиця. Або – третій шлях – Верховна Рада ухвалить справедливе та єдине логічне рішення, проголосувавши за запропонований президентом Володимиром Зеленським законопроєкт №4288 "Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства", – зазначено в заяві.

На думку "слуг", перший шлях є нереалістичним, враховуючи поведінку суддів протягом цього тижня. Другий шлях створить додаткові ризики для державності. Тому третій шлях виходу з кризи вони назвали безальтернативним.

"Закликаємо всіх відповідальних і проукраїнськи налаштованих народних депутатів України згадати, що Верховна Рада вже ухвалювала політико-правові рішення для виходу з аналогічних криз", – сказано в заяві.

З архіву ПУ. "Жбурнув у нього документи": Клімкін розповів про конфлікт із Лавровим у Мінську

субота, 28 листопад 2020, 10:00

Екс-міністр вважає Сергія Лаврова дуже цинічною людиною, але не очікував, що глава МЗС РФ дозволить собі "так говорити" при представниках Німеччини і Франції. Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів про перепалку в російським ...

У Горлівці злетіли в повітря ЗРК "Оса" з російською кадровою обслугою, 12 загиблих окупантів - військкор

субота, 28 листопад 2020, 9:57

З'явилася інформація, що в окупованій Горлівці злетіли в повітря російські зенітно-ракетні комплекси "Оса-АКМ" з військовими ВС РФ. Про це з посиланням на свої джерела написав відомий український військкор Андрій Цаплієнко на своєму каналі в Telegram, ...