
На одному з футбольних матчів, що відбувся у Києві 15 вересня, помітили нардепів "Слуги народу" та низку міністрів та високопосадовців. Вони дивилися футбол у VIP-ложі з олігархом Ігорем Коломойським. Фото із зустрічі зробив фотограф Дмитро Ларін. Про це повідомляє журналіст Михайло Ткач на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

За даними Ткача, на матч Динамо – Бенфіка з'їхались різні впливові люди, "об'єднані різними важливими темами для розмов". Так, у VIP-ложі помітили:
"Наступного разу теж піду у VIP-ложу. Не послухаю – так хоч побачу. Бо не дуже зрозуміло де нові обличчя, а де старі", – сказав журналіст.

Ткач також заявив, що Арахамія на футболі нібито домовлявся за голоси для відставки спікера Дмитра Разумкова. Це журналісту повідомили з двох джерел.

Зауважимо, що згідно із законопроєктом про олігархів, кожного змусять подавати декларації, як держслужбовців, а самих чиновників звітувати про свої зустрічі з "офіційними товстосумами". Реєстри олігархів і зустрічей з ними вестиме РНБО.

Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...