Був "феєрверк": Українські бійці знищили склад ворожих боєприпасів у Донецькій області (відео)


Українські бійці завдали точного удару по складу боєприпасів російських військ на Донеччині. Це стало частиною операції ЗСУ на східному фронті, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця".

Внаслідок операції Збройних Сил України на Донеччині, російські окупанти зазнали серйозних втрат, зокрема знищено гармату, автомобіль та склад боєприпасів. Це стало результатом високоточних ударів, завданих українськими силами на передовій.

Зокрема, удар був корегований завдяки роботі безпілотного літального апарата (БПЛА) "Vector", який входить до складу підрозділу "Аеронавти" 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського.

Коригування здійснювалося з використанням БПЛА, що дозволило точно визначити координати цілі та завдати високоточний артилерійський удар по складу боєприпасів та техніці противника.

Мадяр продовжує політику Орбана: Угорщина знову блокує вступ України до ЄС, кинувши виклик решті держав євроспільноти

середа, 24 червень 2026, 6:33

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...