Через розведення військ Україна може втратити Маріуполь, - ветеран АТО

Вірити в те, що російські окупанти "раптом" цього разу не обдурять і теж відведуть свої війська – "жахлива нісенітниця".

Гліб Бабич. Фото: скріншот з відео.

Відведення українських військ на Донбасі навіть на 300 метрів може мати незворотні наслідки, аж до втрати Маріуполя. Про це попередив ветеран АТО Гліб Бабич, передають Патріоти України.

Він пояснив, що майже по всій лінії розмежування Збройні сили України займають єдино можливі точки і висоти. "Відійти на 500 м, на 2000 м – це в кварталі невелика відстань. А повернутися на ці 500 м у ситуації, коли там уже займають твої старі позиції – неможливо", – наголосив Бабич.

"Ми можемо втратити "ключі" від Маріуполя. Ми можемо втратити плацдарм із того боку Сіверського Дінця, де Кримське – між Кримським і Трьохізбенкою. І ще багато чого", – застеріг він.

На його думку, вірити в те, що російські окупанти "раптом" цього разу не обдурять і теж відведуть свої війська – "жахлива нісенітниця".

"Іноді 300 метрів – це ключ до краху. І це ніхто не аналізує. Це всі замовчують. Якщо раніше був спротив на рівні штабів, то зараз усі кивають. Хоча люди розуміють, чим це загрожує. Це велика небезпека", – констатував військовий.

Бабич також розповів про те, що близько 60% жителів Золотого і Катеринівки, які розташовані безпосередньо біля лінії розмежування, виступають проти одностороннього відведення українських військ. "Умовно, більшість кажуть: якби ви відійшли на 2 км, вони би відійшли на 2 км, і один в одного не стріляли – ми би погодилися. Але ті ж не відійдуть. І вони будуть тут. А люди, які живуть на межі, дуже добре усвідомлюють різницю між "тими" і нами. Україну можна недолюблювати, але це цивілізація і захист... Близько 60% людей "проти". 30%, можливо, "за". І є люди, які ще вагаються", – передав він.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Довго думали й надумали: Рада схвалила законопроект про перейменування Дня захисника України

вівторок, 26 травень 2020, 16:00

Верховна Рада ухвалила за основу проект закону, яким передбачено перейменування державного свята «День захисника України» на «День захисників України» (№2325). За відповідне рішення проголосував 261 народний депутат, зазначають Патріоти України. «Пропо...

"Побєдобєсію" бути: Путін призначив дату параду Перемоги (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 15:45

Російський парад до 75-ї річниці перемоги у Другій світовій війні відбудеться в Москві 24 червня. Таку заяву у вівторок, 26 травня, зробив президент РФ Володимир Путін. Його звернення з'явилося на кремлівському Telegram-каналі "Пул N3", передають Патрі...