
Українська армія змогла відкинути війська РФ у морі для того, аби знизити напруження біля Одеси. Оперативна ситуація змінилась, передають Патріоти України.
Чорноморський флот стояв поблизу Одеси та практично тероризував місто висадкою десанту. Через це Збройні сили України повинні були постійно там дислокувати війська. Про це в ефірі "24 каналу" заявив військовий експерт Павло Нарожний.
За словами експерта, першою вдалою операцією космічного масштабу ЗСУ стало потоплення крейсера "Москва", а потім - ще одного великого російського корабля у Бердянську. "Після цього російські кораблі відійшли від берега. Наразі вже немає загрози висадки десанту в Одесі" - наголосив Нарожний.
Тож таким чином українська армія змогла відкинути війська РФ у морі для того, аби знизити напруження біля Одеси. Оперативна ситуація змінилась, додав військовий експерт. Крім цього, ЗСУ позбавили армію окупантів можливості проведення розвідувальних операцій. "Тож наразі не йде мова не про висадку десанту, а про те, що вони (росіяни - ред.) будуть обороняти Севастополь", – додав експерт.
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...
Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...