Позов про зняття Зеленського з виборів президента України: Перебіг судового засідання (завершення)

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва ввечері 20 квітня має розглянути справу щодо анулювання реєстрації кандидатом в президенти України Володимира Зеленського. Позов подав адвокат Андрій Хилько, про що він повідомив у себе в Фейсбуці, зазначають Патріоти України.

Хилько, який є офіційним спостерігачем на виборах Президента України в одному з територіальних округів, стверджує, що їм був зафіксований підкуп виборців. Позовною вимогою є визнання цього порушення та скасування рішення ЦВК про реєстрацію кандидата Зеленського. Хилько підкреслив, що подає позови як спостерігач, визначаючи порушення.
"Як кандидат Зеленський, так і кандидат Порошенко 4 рази фігурували в моїх позовах за останні три тижні", - повідомив адвокат.

Суд повинен бути почати о 21.00 розгляд справи про можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом в президенти за позовом адвоката Андрія Хилько. Однак засідання перенесли на 22.00, так як один з членів суддівської колегії начебто знаходиться на іншому слуханні. Всього ж почала засідання чекають представники близько 60 ЗМІ.

Врешті-решт колегія суддів не встановила порушень кандидатом Зеленським, наголосила суддя.

"Потрібен не лише факт розповсюдження, а й факт із закликом голосувати за певного кандидата. Вказана особа (Зеленський, ред.) не здійснювала закликів голосувати, а лише повідомила громадян про подію", — додав суддя.

Обставини, про які повідомив позивач, можуть бути лише підставою для винесення попередження ЦВК для Зеленського, пояснили судді.

"Суд вирішив у задоволенні адміністративного позову Андрія Хілька до Володимира Зеленського та Центральної виборчої комісії відмовити", — наголосила суддя.

Позивач має право оскаржити рішення. Захисники Зеленського заявили, що вони рішенням суду задоволенні.

Тримайтесь: На Міністерство оборони замість Полторака Зеленський готує Юрія Бутусова - журналіст

четвер, 23 травень 2019, 18:39

Новий президент впевнений, що журналісту вистачить відповідних знань та здібностей, раз він писав на військову тематику протягом останніх п'яти років. Журналіст Юрій Бутусов може стати новим міністром оборони України, повідомив український журналіст ...

Президент Зеленський зробив ляп, назвавши Велику Британію "старушкою": Посол в Україні Джудіт Гоф відповіла

четвер, 23 травень 2019, 18:08

Президенту треба звикати до свого високого статусу, і слідкувати за власним язиком. Як казав Парубій на інавгурації : "Було весело!". Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на iForum, дозволив собі недипломатичну фривольність, назвавши Вели...