Позов про зняття Зеленського з виборів президента України: Перебіг судового засідання (завершення)

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва ввечері 20 квітня має розглянути справу щодо анулювання реєстрації кандидатом в президенти України Володимира Зеленського. Позов подав адвокат Андрій Хилько, про що він повідомив у себе в Фейсбуці, зазначають Патріоти України.

Хилько, який є офіційним спостерігачем на виборах Президента України в одному з територіальних округів, стверджує, що їм був зафіксований підкуп виборців. Позовною вимогою є визнання цього порушення та скасування рішення ЦВК про реєстрацію кандидата Зеленського. Хилько підкреслив, що подає позови як спостерігач, визначаючи порушення.
"Як кандидат Зеленський, так і кандидат Порошенко 4 рази фігурували в моїх позовах за останні три тижні", - повідомив адвокат.

Суд повинен бути почати о 21.00 розгляд справи про можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом в президенти за позовом адвоката Андрія Хилько. Однак засідання перенесли на 22.00, так як один з членів суддівської колегії начебто знаходиться на іншому слуханні. Всього ж почала засідання чекають представники близько 60 ЗМІ.

Врешті-решт колегія суддів не встановила порушень кандидатом Зеленським, наголосила суддя.

"Потрібен не лише факт розповсюдження, а й факт із закликом голосувати за певного кандидата. Вказана особа (Зеленський, ред.) не здійснювала закликів голосувати, а лише повідомила громадян про подію", — додав суддя.

Обставини, про які повідомив позивач, можуть бути лише підставою для винесення попередження ЦВК для Зеленського, пояснили судді.

"Суд вирішив у задоволенні адміністративного позову Андрія Хілька до Володимира Зеленського та Центральної виборчої комісії відмовити", — наголосила суддя.

Позивач має право оскаржити рішення. Захисники Зеленського заявили, що вони рішенням суду задоволенні.

Хіти тижня. Україна відмовилася видавати підозрюваних у розстрілі Майдану: Москаль розповів, чому зірвався обмін з Росією полоненими всіх на всіх

понеділок, 19 серпень 2019, 1:00

Чиновник заявляє, що колишнє керівництво країни винне в тому, що українські ув'язнені не повернулися додому. Москаль воліє, щоб вбивць, котрі розстрілювали беззбройних людей у центрі Києва, і до формату обміну не належать віддали державі-агресору. Коли...

Що має зробити Зе!команда для зближення України з ЄС: Вітчизняні експерти розробили комплексний документ

понеділок, 19 серпень 2019, 0:25

Команда Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції на чолі директорки Ольги Стефанішиної опублікували на "Європейській правді" відкритого листа шостому президенту, зазначають Патріоти України. . "Інтеграція України до ЄС т...