"Друга гібридна": Москаль розповів про нову хитрість офіційного Будапешта з видачею українцям угорських паспортів

Угорщина продовжує видавати закарпатцям свої паспорти, однак тепер не у Берегові, а в невеличкому сусідньому містечку на своїй території.

Геннадій Москаль. Фото:Новини ЗакарпаттяБудапешт, після гучного скандалу, в який країна потрапила, порушуючи закони України, зважився піти на нову хитрість в справі про видачу паспортів закарпатцям. Як стало відомо, Угорщина перенесла видачу державних паспортів для жителів Закарпатської області з українського міста Берегове в місто, яке знаходиться по сусідству в Угорщині - Кішварда. Таку інформацію оприлюднив керівник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

При цьому чиновник зазначив, що ситуація в цьому плані взагалі не змінилася. Він наголосив: "Ну, припустимо, дійсно видачу угорських паспортів перенесли в угорське місто Кішварда. Жителі Закарпаття сіли спокійно собі на електричку, яка йде до потрібної станції всього сім хвилин, і все, вони дісталися до Кішварди. А ось там вони вже без будь-яких проблем приймають громадянство". За словами Геннадія Москаля, на економіку Закарпатського регіону це не робить ніякого впливу.

Як раніше повідомлялося, між Києвом і Будапештом сколихнув гучний скандал. Причиною тому послужила видача Угорщиною на території України угорських паспортів.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...