"Друга гібридна": Москаль розповів про нову хитрість офіційного Будапешта з видачею українцям угорських паспортів

Угорщина продовжує видавати закарпатцям свої паспорти, однак тепер не у Берегові, а в невеличкому сусідньому містечку на своїй території.

Геннадій Москаль. Фото:Новини ЗакарпаттяБудапешт, після гучного скандалу, в який країна потрапила, порушуючи закони України, зважився піти на нову хитрість в справі про видачу паспортів закарпатцям. Як стало відомо, Угорщина перенесла видачу державних паспортів для жителів Закарпатської області з українського міста Берегове в місто, яке знаходиться по сусідству в Угорщині - Кішварда. Таку інформацію оприлюднив керівник Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передають Патріоти України.

При цьому чиновник зазначив, що ситуація в цьому плані взагалі не змінилася. Він наголосив: "Ну, припустимо, дійсно видачу угорських паспортів перенесли в угорське місто Кішварда. Жителі Закарпаття сіли спокійно собі на електричку, яка йде до потрібної станції всього сім хвилин, і все, вони дісталися до Кішварди. А ось там вони вже без будь-яких проблем приймають громадянство". За словами Геннадія Москаля, на економіку Закарпатського регіону це не робить ніякого впливу.

Як раніше повідомлялося, між Києвом і Будапештом сколихнув гучний скандал. Причиною тому послужила видача Угорщиною на території України угорських паспортів.

На Путіна можуть тиснути щодо застосування ядерної зброї: Невзлін розповів, хто керує "партією війни" в РФ

неділя, 2 жовтень 2022, 10:00

Глава РФ Володимир Путін зважився оголосити "часткову" мобілізацію в країні, хоч нібито намагався цього уникнути. Так само диктатор може піддатися на заклики "партії війни" й використати ядерну зброю. Про це заявив російський опозиціонер Леонід Невзлін...

Війська РФ втратили контроль над Лиманом: У розвідці Британії розповіли про наслідки для окупантів

неділя, 2 жовтень 2022, 9:59

У суботу, 1 жовтня, стало відомо про звільнення Лиману в Донецькій області. В оперативному значенні місто важливе, бо контролює ключову дорогу, що перетинає річку Сіверський Донець. Саме за нею Росія намагається зміцнити свою оборону. Про це повідомили...