"Гібридна помста" Лукашенка і розпач паломників, підсумок: Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

Паломники-хасиди покинули кордон України й залишили гору сміття. Так, паломники, які залишалися на території прикордонного поста Яриловичі з надією на відкриття українських кордонів, перемістилися в інші міста Білорусі з метою святкування єврейського Нового року. Фотографії наслідків перебування хасидів на українському кордоні опублікував Антон Геращенко у своєму Facebook, зазначають Патріоти України.

Заступник міністра МВС України розповів, що хасиди покинули території біля українського кордону і подякував прикордонникам за роботу.

"Паломники-хасиди повністю звільнили територію прикордонного поста Яриловичі та попрямували відзначати Новий Рік в Гомель, Пінськ та інші населені пункти Білорусі. Дякую співробітникам Прикордонної служби за Вашу роботу щодо захисту державного кордону України. Попри значний психологічний тиск - Ви виконали свій обов'язок", - підкреслив чиновник.

Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

Хасиди покинули кордон України та залишили гору сміття (фото: facebook.com/anton.gerashchenko.7)

Також Геращенко зазначив необхідність проведення прибирання на прилеглих до посту територіях.

"Залишилося тільки прибрати територію після паломників і КПП Яриловичі зможе відновити свою роботу", - написав він.

Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

Хасиди пішли з українського кордону, залишивши гори сміття (фото)

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...