
23 серпня відбудеться онлайн другий саміт "Кримської платформи". Нинішній саміт має три завдання – збільшити кількість учасників, розширити географію участі в "Кримській платформі" й підвищити рівень учасників саміту, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
"Вже зараз можу зазначити, що МЗС з Офісом президента України, нашими посольствами й місіями за кордоном успішно виконують всі три (завдання саміту. – Gazeta.ua). Саміт цього року позитивно здивує як кількістю учасників, так і глобальною географією, і рівнем представництва", – зазначив міністр.
Цьогоріч "Кримська платформа" стане глобальною, і її географія розшириться країнами Африканського континенту й іншого боку Атлантики, додав глава МЗС.
"Нам уже надійшли підтвердження від нових країн і міжнародних організацій. Також вищим буде й рівень учасників. 2021 року із 46 делегацій 15 були представлені на рівні глав держав, урядів і парламентів і ще три – на рівні керівництва міжнародних інституцій", – заявив Кулеба.
Сьогодні участь у другому саміті "Кримської платформи" підтвердили вже близько 60 країн і міжнародних організацій. Серед них близько 40 – на рівні президентів і прем'єр-міністрів.
"Російська агресія демонструє, як гостро стоїть питання завершення окупації Криму. Адже Росія використовує захоплений півострів як військову базу для своєї агресії і дестабілізації всього світу. Повернення Криму під контроль України гарантує безпеку всього Чорноморського регіону, Європи й світу", – додав головний дипломат.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...