У Закарпатську обласну державну адміністрацію не надходили відомості і пропозиції з приводу розміщення на території області місії ОБСЄ, про що раніше заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто. Про це повідомляє Громадьске радіо з посиланням на спікера Закарпатської ОДА Ярослава Галаса, зазначають Патріоти України.
"Не було пропозицій до адміністрації про відкриття постійної моніторингової місії. І адміністрація не давала погодження", - заявив він.
За словами спікера, можливо, дозвіл адміністрації в даному випадку і не потрібний, але поставити її до відома необхідно. Також Галас додав, що найближчий офіс ОБСЄ знаходиться в Івано-Франківську.
Як вже повідомлялося, раніше прес-служба угорської партії "Фіде" розповсюдила заяву Сійярто про те, що ОБСЄ повідомила його про відкриття наглядової місії на Закарпатті.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...