"​Іран і Венесуела, котрі підтримували Росію в ООН, виявили, що у відповідь Росія, нещадно демпінгуючи, витісняє їх з азійського ринку енергоносіїв", - Голобуцький

"Іран і Венесуела, котрі так щедро підтримували Росію в ООН (не за безкоштовно, очевидно), виявили, що у відповідь Росія, нещадно демпінгуючи, витісняє їх з азійського ринку енергоносіїв. І Іран, і Венесуела почали втрачати доходи", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

«Через дії Росії венесуельська нафтова держкомпанія PDVSA була змушена вдвічі (до $45 за барель) збільшити розмір знижки на свою нафту, щоб продати її в Азії. Каракас недоотримав приблизно $1,5 млрд. доходів.

Іран через втручання РФ втратив половину обсягів постачання нафти на ринок Азії. Лише до Китаю експорт упав на третину. В результаті Тегеран недоотримав близько 63% від запланованого виторгу». ( The New York Times з посиланням на впливові джерела у Венесуелі і Ірані).
--
Оборудка з дияволом завжди така: ти позірно отримуєш якусь короткотермінову вигоду – і розплачуєшся за неї ціле життя, ще й втрачаючи власні переваги, вигоди і можливості. Плюс незворотні репутаційні втрати на покоління вперед.
Однак оскільки на глобальному ринку і в міжнародній політиці монастир і каяття за оборудки з дияволом не передбачені, обидві держави просто розвернули вектори співпраці на 180 градусів. В Азії РФ відібрала ринки і обвалила ціни? Ок, натомість від російського продукту звільнився європейський ринок, де ще й ціни вищі.
Плюс Венесуела досі розраховує на пом’якшення санкційного режиму в обмін на заміщення російської нафти на ринках. А Іран сподівається на «ядерну оборудку» також в обмін на свою лояльність до ресурсних потреб Європи.
Воно, звісно, взаємини павуків в банці – хто кого першим зрадить і вигідніше кине – але на тепер це вигідно нашим союзникам і, відповідно, нам".

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.