ХАМАС добивають у рідному лігві: Ізраїльські танки прорвалися на півдні Сектору Гази, - ЗМІ

У неділю ізраїльські танки з боями прорвалися до центру міста Хан-Юніс в ході нового масштабного наступу на головне місто південної частини Сектору Гази, повідомляє Reuters

Ізраїльські лідери заявили, що десятки бойовиків ХАМАСу здалися, заохочуючи до цього інших, але палестинське бойове угрупування заперечило це, назвавши заяву "брехливою і безпідставною".

Мешканці Хан-Юніса повідомили, що танки вийшли на головну дорогу, що проходить через місто з півночі на південь, після інтенсивних нічних боїв, які сповільнили просування ізраїльтян зі сходу. Військові літаки наносили удари по території на захід від місця штурму.

Повітря гриміло від постійних вибухів, а над густонаселеним містом, заповненим людьми, переміщеними з інших районів анклаву, здіймалися густі стовпи білого диму.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, який безуспішно домагався припинення вогню в Газі, заявив, що анклав перебуває в стані колапсу.

"Я очікую, що незабаром громадський порядок повністю зруйнується, і може розгорнутися ще гірша ситуація, включаючи епідемічні захворювання і посилення тиску для масового переміщення до Єгипту", - сказав він.

На протилежному кінці Сектору Гази, в північних районах, де Ізраїль раніше заявляв, що його сили в основному виконали свої завдання, жителі також описали одні з найбільш інтенсивних боїв за час війни.

ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії

п’ятниця, 23 лютий 2024, 13:00

Сьогодні, 23 лютого, Європейський союз ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії через вторгнення в Україну. Про це повідомляє сайт Ради ЄС, передають Патріоти України. «Через два роки після повномасштабного вторгнення та агресивної війни проти України Є...

Вантаж прямував до Німеччини: У Польщі просто на колії висипали ріпак із українських вагонів-зерновозів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:14

На польській залізничній станції невідомими особами були пошкодженні три українські зерновози з ріпаком, які прямували транзитом до Гамбурга (Німеччина). Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександ...