Хіти тижня. "На кого вы ставили эти годы все? До вас еще не дошло?": На росТБ визнали, що в Україні "нечего больше ловить" (відео)

"В Украине нам ловить больше нечего", - на росТВ признали провал Кремля

В ефірі російської пропагандистської програми "60 хвилин" на підконтрольному Кремлю федеральному телеканалі "Росія 1" визнали провал своєї політики в Україні. Увагу на важливий момент звернув в своєму мікроблозі в Twitter український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Полум'яну промову в ефірі росТБ озвучив скандальний пропагандист Євген Копатько, який називає себе "українським соціологом". Він був обурений через голосування Верховної Ради за законопроект про корінні народи України. Справа в тому, що навіть проросійська партія "ОПЗЖ" не дала голосів проти.

"Я не знаю, какие еще можно произнести аргументы, что все: в Украине ловить нечего. Ни одной политической силы… Ни один человек не проголосовал против этого закона! На кого вы ставили эти годы все? Когда-нибудь это дойдет до вас? Вот результат вот этих глупых ставок. Этой бессмысленной политической возни с людьми, которые ничего не могут и ничего не сделают", - кричав Копатько.

По суті, він визнав, що Росія сьогодні не в змозі впливати на політичну ситуацію в Україні. Відсторонюються від Москви навіть колись проросійські сили.

"Путин - глава обкома китайской компартии": Як у Кремлі допомагають Китаю привласнювати російські землі та інші ресурси (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:23

Поки проплачені кремлівські політологи втовкмачують наївним співгромадянм про "п'яту колону", яка нібито працює на Захід, "шоста колона" в особі Путіна і Ко продає Росію з потрохами пекінським партнерам. Адже насправді ніхто не робить стільки заради ки...

Хіти тижня. "На Западе понимают, что если Россия захочет осуществить прямое вторжение в Украину, то остановить ее смогут не ВСУ и не санкции", - Портников

субота, 4 грудень 2021, 0:10

"Каждый день западные политики и медиа сообщают об опасной концентрации российских войск у украинских границ; российские чиновники и пропагандисты привычно отвечают, что Россия ни на кого не нападала и нападать не собирается - это, наоборот, Запад "нак...