Хіти тижня. "Нічого несподіваного не відбулося, могло бути гірше": Відома письменниця обнадіяла українців прогнозом про вибори

Українці продовжують жваво обговорювати результати першого туру виборів президента України.

Оксана Забужко

Українцям не варто сприймати підсумки першого туру виборів як вирішальні. Адже є великий шанс, що у другому турі ситуація кардинально зміниться. Таку думку висловила українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

При цьому вона визнала, що на першому етапі боротьби за своє майбутнє українці надали перевагу телевізору перед холодильником. "Чому всі так схарапудилися? Невже дійсно не вірили, що в нас у "битві телевізора з холодильником" може перемагати телевізор, тільки в дзеркально протилежній російській розкладці? Правило керованого розуму №2: коли холодильник повний, а телевізор стверджує тобі, що порожній і ти "ніколи ще так погано не жив", — вір телевізору!" — із сарказмом пише вона.

Забужко також нагадала суспільству, що Майданом 2013-2014 років Україна "зірвала стоп-кран" потяга, який на всіх парах мчав у прірву. "Війна за "новий світовий порядок" нарешті стала дійсністю. І я щаслива, що моя країна — цілісна, як "колективний індивід" і "колективна душа", коли її прийшли вбивати, не дезертирувала, не колаборувала, і вирішальною для історичної дії "критичною масою" одиниць, таки, незважаючи на брак довіри до влади (а також наполегливе інформ-прокапування "це не твоя війна"), поплювала в долоні і взялася за оборону, ясно розгледівши під російським триколором свою смерть", — зазначила письменниця.

Вона висловила впевненість у тому, що, незважаючи ні на що, повзучій окупації зі споротими нашивками не вдалося повністю розкласти український народ до стану "біомаси". "Відсотка "заражених" виявилося недостатньо. А це, зі свого боку, означає, що зусилля на цьому фронті надалі будуть подвоєні. Ось вони і стали подвоєні. Ще й як! І ніхто їм особливо не пручався. Тому нічого несподіваного не відбулося, могло бути гірше. "Відсоток заражених", хоч і загрозливо високий, ще все ж таки у нас, тьху-тьху, сумісний з життєвими показниками — ще наша доля не пропала. Стоїмо", — з оптимізмом підсумувала Забужко.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...