Х**ло ніяк не вгомониться: Путін зізнався, чи планує розширити РФ до кордонів Російської імперії

Президент Росії Володимир Путін заявив, що нібито не збирається розширювати територію РФ до кордонів Російської імперії. Він вважає, що на цій темі спекулюють. Лідер країни-агресорки сказав про це під час зустрічі із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, пише пресслужба російського президента, передають Патріоти України.

"Ми бачимо і передбачали спекуляції на цю тему (визнання Росією так званих "ЛНР і "ДНР" – ред.) – на тему про те, що Росія збирається відновити імперію, в імперських же кордонах. Це абсолютно не відповідає дійсності", – зазначив Путін.

При цьому він цинічно наголосив, що нібито Москва після розпаду Радянського Союзу "визнала нові геополітичні реалії", а також вона активно намагалася "зміцнити співпрацю з усіма незалежними країнами, які виникли на пострадянському просторі".

Путін визнав "ЛДНР"

У понеділок, 21 лютого, президент Російської Федерації Володимир Путін офіційно визнав "ЛДНР". З проханням про це до нього звернулася Держдума Росії. Також російський президент підписав з ватажками бойовиків "договори про дружбу і взаємодопомогу". Також Росія вводить в ОРДО війська нібито для підтримки миру.

Україна має зробити все, щоб до літа повернути Крим, - Буданов

вівторок, 31 січень 2023, 15:34

Начальник ГУР МО Кирило Буданов в інтерв'ю Washington Post заявив, що Україна має зробити все для того, щоб повернути тимчасово окупований Крим до літа. При цьому на запитання, чи вважає він, що введення українських військ до окупованого Криму спонукат...

Росія почала кидати в бої на Бахмутському напрямку десантників: Захисник України розповів про зміну тактики ворога

вівторок, 31 січень 2023, 15:28

Ситуація на Бахмутському напрямку загострилася, там окупанти змінили тактику наступу. Крім того, що вони вирішили відрізати Бахмут від шляхів постачання та пробиратися до нього з флангів, у міські бої почали кидати десантників із регулярної російської ...