"Красиво жить за счет России не запретишь": У Рамзана Кадирова знайшлася елітна нерухомість в Москві

"Звідки гроші у Кадирова ми знаємо. Від Аллаха. А от питання - звідки в Аллаха стільки валюти", - пишуть користувачі в соцмережі.

Маєток Кадирова в Центорої. Фото: smotra.ru.

Сім'я глави Чечні Рамзана Кадирова, а також її найближче оточення, мають розкішні хороми, зокрема, у Москві. Про це повідомляє "Дождь", передають Патріоти України.

Так, особняки Кадирова знайшлися у його рідному селі Центорої і в Гудермесі, де глава республіки приймав свою першу інавгурацію у 2007 році. Правда, офіційно встановити власників цієї нерухомості не дозволяє Росреєстр.

Також шикарні хороми у Кадирова і його близьких є і в Москві.

Медні Мусаївні Кадировій (дружина) належить квартира в престижному ЖК "Воробйові гори" на Мосфільмовській вулиці. Площа, згідно з даними Росреєстра, - 210 квадратних метрів. Квартира аналогічної площі в цьому будинку зараз коштує 130 мільйонів рублів.

Нерухомість у Москві може бути і у родичів найближчого соратника Кадирова, депутата Держдуми Адама Делімханова, зазначають ЗМІ.

Так, у його матері є квартира на Давидковській вулиці в Москві, ціна якої може досягати 100 мільйонів рублів.

Ці дані розлютили звичайних росіян. З'явилися невтішні коментарі під відповідною публікацією.


Лише годинник коштує 275 тис. грн: У мережі показали авто "Слуги народу" Аллахвердієвої і оцінили вартість її образів (фото, відео)

понеділок, 17 травень 2021, 15:57

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва з'являється в стінах Верховної Ради в дорогих брендових вбраннях, доповнюючи їх статусними аксесуарами. Так, наприклад швейцарський годинник не сильно поступається в ціні її машині - вона їздить ...

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...