Креативно: Яценюк відсвяткував свої уродини у "фортеці" Авакова

На святі у колишнього прем'єра серед запрошених були депутати з "Народного фронту", міністр юстиції і давній друг Павло Петренко. Привітати Яценюка також приїхав президент Петро Порошенко.

Арсеній Яценюк. Фото:MIGnews

У понеділок 22 травня екс-прем'єр-міністру, лідеру "Народного фронту" Арсенію Яценюку виповнилося 43 роки. День народження екс-прем'єр відзначав наступного дня, а місце для проведення вечірки надав глава МВС Арсен Аваков. Про це пише видання Страна з посиланням на джерело в Міністерстві внутрішніх справ, передають Патріоти України.

На святі у Яценюка серед запрошених були депутати з "Народного фронту", міністр юстиції і давній друг Павло Петренко, а також приїхав привітати екс-прем'єра і сам президент Петро Порошенко.

"Вся стратегічна раду при президенті була", - сказало джерело.

Слід зазначити, що Арсен Аваков з номера в готелі "Київ" площею 11 квадратних метрів, в минулому році переїхав у відомчий житловий комплекс "Фортеця". Після цього будинок обгородили триметровим парканом, встановили камери спостереження, посилили охорону.

Тут, на вулиці Вишгородській в Києві, розташований запасний пункт управління підрозділами МВС, доступ до урядового спецзв'язку, комплекс технічного захисту інформації.

Вид нового місця проживання міністра Авакова з висоти пташиного польоту, фото: svoboda.org

Хіти тижня. "Путин, выползающий из тайного схрона, обвешанный бронежилетами, и через час уползающий в него же, не похож на победителя. Он похож на загнанную крысу", - блогер про ганьбу 9 травня

понеділок, 17 травень 2021, 17:00

"Парадный официоз в РФ вроде бы завершился, можно подвести его итоги. Однозначным становится текущее положение - Россия - мировой изгой. Даже холуи и подхалимы Владимира Путина из числа получателей платежей из засекреченной части российского бюджета во...

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...