Кривава п'ятниця: ЗСУ зазнали втрат на Світлодарській дузі

Напередодні "виборів" у "молодих республіках" російські окупанти активізували збройні провокації на Донбасі. Учора найбільш "гаряче" було на Світлодарській дузі.

За п'ятницю, 9 листопада, в зоні військового конфлікту на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС.

"У Кримського під прикриттям вогню з гранатометів, великокаліберних кулеметів і мінометів 82-го калібру, наші позиції обстрілював снайпер. В результаті бойових дій, два військовослужбовця Об'єднаних сил отримали смертельні поранення", - йдеться в повідомленні.

"З мінометів калібру 120 мм ворог двічі обстрілював позиції Об'єднаних сил поблизу Луганського. Саме недалеко від цього населеного пункту на Світлодарському напрямку, окупанти виявили найбільшу вогневу активність", - додають військові.

Влаштували пекло для слуг пекла: У Воронежі ракетним ударом уражено завод, що виробляє деталі для "Панцирів", "Іскандерів" та X-101 (фото, відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:24

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...

Тепер може діяти як наземний роботизований комплекс: Відділ інновацій полку "Скеля" обладнав бронеавтомобіль «Новатор» опцією дистанційного керування (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 13:10

Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...