Кривава п'ятниця: ЗСУ зазнали втрат на Світлодарській дузі

Напередодні "виборів" у "молодих республіках" російські окупанти активізували збройні провокації на Донбасі. Учора найбільш "гаряче" було на Світлодарській дузі.

За п'ятницю, 9 листопада, в зоні військового конфлікту на Донбасі загинули двоє українських військовослужбовців, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС.

"У Кримського під прикриттям вогню з гранатометів, великокаліберних кулеметів і мінометів 82-го калібру, наші позиції обстрілював снайпер. В результаті бойових дій, два військовослужбовця Об'єднаних сил отримали смертельні поранення", - йдеться в повідомленні.

"З мінометів калібру 120 мм ворог двічі обстрілював позиції Об'єднаних сил поблизу Луганського. Саме недалеко від цього населеного пункту на Світлодарському напрямку, окупанти виявили найбільшу вогневу активність", - додають військові.

Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...