Росіяни готуються до провокації в Маріуполі та продовжують організацію судилища над взятими у полон українськими захисниками. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"Квартал з будівлею філармонії зачинено російськими військовими другу добу поспіль. Вчора працівникам – робочим в філармонії наказали не виходити на роботу. Вранці до будівлі підїхало три автобуси у супроводі п’яти камазів з військовими. Хто і нащо поки невідомо. В той самий час підконтрольні окупаційної владі Маріуполя пабліки повідомили про замінування філармонії і знаходження щонайменше одного вибухового пристрою", – пише Андрющенко.
Радник мера зауважив, що ці повідомлення схожі на "підготовку інформаційного простору до чергової провокації росіян за участі наших захисників". "Фактичне мінування в умовах жорстких заходів безпеки в будівлі філармонії та поруч просто неможливо", – наголосив він.
За словами чиновника, наразі дата початку "судилища" над українськими військовими залишається невідомою. "Однак сукупність факторів як то закінчення будівельних робіт, нетипова навала російських пропагандистів в Маріуполь свідчить про те, що рахунок може йти якщо не на години, то на дні", – вважає він.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...